ג'ובס פלייס

אין ספק כי מידי שנה אחוז הגירושין עולה ועולה, ועורכי הדין המתמחים בדיני משפחה עסוקים בניסוחי הסכמי גירושין כמעט מידי יום. כל החתימה על חוזה הגירושין יכולה להיות מורכבת מאוד עבור כל המעורבים בדבר.

לכן, אם אתם רוצים לחתום על הסכם גירושין בצורה מוצלחת, במיוחד אם מעורבים ילדים בעניין ועוד תצטרכו לשמור על קשר לאחר הגירושין עצמם, ולא לשרוף את כל הגשרים ולהגיע למצב שיפגע בסופו של דבר בילדים המשותפים, קראו את המאמר הבא ותמצאו כמה טיפים חשובים אשר יעזרו לכם לחתום על הסכם גירושין מוצלח ונכון עבור כל הצדדים.

גירושים

 

 

 

 

 

 

 

 

שמירה על כבוד הדדי

הדרך לחתימה מוצלחת על הסכם גירושין נכון ומשתלם מתחילה בכבוד הדדי. ברגע שהרגשות מתחילים לפעול, טון הדיבור עולה ומתחילות הכפשות הדדיות, כל צד מתבצר בעמדה שלו וקשה מאוד לנסח הסכם שיתאים לכולם, או גרוע מכך – נאלצים להגיע אל בית המשפט ושם קובעים את תנאי ההסכם עבורכם מבלי שתהיה לכם אפשרות להביע את דעתכם.

לכן, אם אתם רוצים לחתום על הסכם גירושין מוצלח, התחילו בלשמור על כבוד הדדי, ועשו הכל בכדי לכבד את הצד השני, בסופו של דבר מדובר בבן או בת זוג שביניכם היתה אהבה גדולה מאוד בשלב מסויים, ובמיוחד אם מעורבים ילדים בעניין, חשוב לשמור על כבודם.

נסחו הסכם מחוץ לכותלי בית המשפט

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי תחתמו על הסכם גירושין מוצלח עבורכם, אל תחכו להגיע אל בית המשפט בכדי ששם יחליטו על התנאים בשבילכם. עשו הכל בכדי לנסח את ההסכם מחוץ לכותלי בית המשפט ולהגיע להסכמות בנודע לחלוקת רכוש, מזונות ילדים, משמורת ועוד. כל נושא איתו תוכלו להגיע להבנה הדדית מחוץ לכותלי בית המשפט יעזור לכם מאוד ויסייע לכם לבנות הסכם גירושין המתאים ביותר עבורכם ויאפשר לכם להמשיך את החיים לאחר הגירושין באופן הרבה יותר טוב.

כמובן, הכל גם תלוי בעורך הדין בו תבחרו וחשוב לבדוק היטב את עורכי הדין השונים לפני שאתם בוחרים את זה שייצג אתכם וילווה אתכם בתהליך הגירושין.

תחום: משפטים