ג'ובס פלייס

אם אתם בתקופה מוגבלת ולחוצה בה אתם רוצים לעשות הסבת מקצוע עליכם לבחור תחום שיהיה קל להיכנס אליו הן מבחינת זמן ההכשרה, דרישות הסף והזמינות שלו ללימודי אונליין ללא צורך בתעודת הסמכה כלשהי אותה מציגים בזמן חיפוש עבודה, אם אכן זה מה שאתם מחפשים הרי שהכתבה הבאה היא בדיוק בשבילכם.

בכתבה הבאה נציג בפניכם מספר מקצועות שניתן לרכוש בזמן מהיר יחסית, שדרישות הסף שלהם הם בסיסיות ולא מורכבות, שאין כל צורך בתעודת הסמכה כדי להתקבל לעבודה בהם ושקל למצוא קורסים שלהם באונליין.

מקצועות עם הכשרה מהירה

• קידום אורגני בגוגל – קידום אורגני בגוגל הוא תחום מאד מבוקש בעשרים שנה האחרונות, כל אתר שרוצה להיות ממוקם בתוצאות האורגניות של גוגל צריך ליישר קו עם דרישות מנוע החיפוש ולהתאים את עצמו להם, מקצוע זה איננו מצריך דרישות סף מורכבות מלבד אנגלית בסיסית, כמו כן אין צורך בתעודת הסמכה כדי להתקבל לעבודה ותמצאו אותו כמעט בכל אתר קורסים אונליין.
• קידום ממומן בגוגל – גוגל מציעה שירותי קידום בתשלום, אם אתם בעלים של אתר או עסק מקומי ואתם רוצים להתחרות על ביטויים מקצועיים שאנשים מחפשים בהקשר לפעילות העסק שלכם תוכלו להופיע בתוצאות הגבוהות ביותר ולהזרים תנועה או מבקרים לאתר והעסק המקומי שלכם, אך בכדי להפעיל את הקמפיינים בצורה נכונה, להגיע לקהל היעד במחירים הטובים ביותר ולגרום לאנשים לבצע המרות צריך בעל מקצוע בתחום, זוהי בדיוק הפינה אליה תיכנסו, כדי לעסוק בקידום ממומן צריך תעודת הסמכה של גוגל שבכל קורס כמעט עוזרים לכם לעבור את המבחן האונליין.
• מתכנת PHP – מתכנת PHP זוהי משרה מכובדת שאם תהיו טובים בה תוכלו להגיע למשכורות גבוהות במיוחד, ההכשרה שלה יכולה להתבצע אונליין ודרישות הסף הם ידע בסיסי ב HTML חובה.

תחום: טיפים למציאת עבודה בהייטק