ג'ובס פלייס

מעסיקים כמות גדולה של עובדים? אחת המשימות החשובות ביותר בעסק שלכם היא חישוב השכר. כיום, בעידן הדיגיטלי, גם תחום זה מקבל סיוע רב מתוכנות חדישות המסייעות לחשב את השכר של כל עובד, להתאים את נקודות הזכות למצבו האישי, להוסיף את התנאים הסוציאליים ולנכות ממשכורתו את המיסים הדרושים. תוכנות כמו של מלם שכרמסייעות לבצע זאת ואף מציעות ממשק מקוון מיוחד אליו העובדים יכולים להתחבר ולראות את מרכיבי התלוש שלהם און ליין.

רואים את התלושים עוד לפני שהגיעו לחברה

כאשר חשבי השכר חישבו את משכורתו החודשית של כל עובד הוא יכול לקבל הודעה על כך, להכניס למערכת ולראות את התלוש שלו, כל זאת עוד לפני שהתלוש המודפס הגיע לחברה. כך, אין הפתעות מיוחדות ביום קבלת המשכורת וכל אחד מהעובדים (במיוחד העובדים השעתיים) יודעים בדיוק כמה שעות עבדו וכמה השתכרו?

סימולטורים לחישוב שכר פרטני וקיבוצי

מעוניינים לראות כיצד תראה שורת הרווח בארגון אם תבצעו קיצוצים או תוספות לשכר העובדים? תוכנה מיוחדת מאפשרת לכם להפעיל סימולטור לחישוב שכר פרטני וקיבוצי. תוכלו לראות כיצד רכיבי השכר של כל אחד מהעובדים ישתנה בהתאם לנקודות הזכות ולהסכמים האישיים עם כל אחד ולקבל נתון סופי ומדויק על העלות והתועלת הצפויות במידה ותחליטו לבצע שינויים גורפים בשכר של כלל העובדים או של דרגים מסוימים.

כל נתוני השכר באפליקציה מיוחדת

כיום, אפשר לראות את נתוני שכר הנטו והברוטו לא רק במערכת התלושים המקוונת אלא גם במערכת הבנויה במיוחד עבור הסלולר. אפליקציה זו מאפשרת לכל עובד להיכנס מהטלפון הנייד ולראות את נתוני השכר האישיים שלו. המערכת מאובטחת וכל אחד מהמשתמשים בה מקבל שם משתמש וסיסמה אישית על מנת שיראה אך ורק את הנתונים הרלוונטיים לו.

מקלים על העבודה של הנהלת החשבונות ובודק השכר

התוכנות השונות מאפשרות לכם להקל על העבודה הן של מחלקת הנהלת החשבונות שלכם והן של בודק שכר מוסמךהבוחן את חוקיות הדרך בה חושבו כל אחת מהמשכורות. תוכלו לחבר את התוכנה גם למערכת של שעון נוכחות מקוון וכך לקבל את כל הנתונים במערכת אחת המותאמת לשינויים התכופים בדרך חישוב השכר בישראל.

יש שינוי בדרך חישוב המשכורת? התוכנה מתעדכנת לבד

אם ההנחיות למתן תנאים סוציאליים משתנות אינכם צריכים לעדכן את התוכנות – הן יתעדכנו מעצמן. התוכנות עובדות על שרתי מלםהמאובטחים והן פועלות עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע במהירות גבוהה. השרתים האמינים כוללים גם גיבוי של הנתונים המוזנים עליהם כך שלעולם לא תמצאו עצמכם מאבדים את המידע החשוב כל כך הנוגע למשכורות העובדים בחברה.

לסיכום, אם אתם רוצים לשפר את הדרך בה מחושבת המשכורת בחברה, לתת כלים נוספים להנהלת החשבונות שלכם ולהקל, כדאי לנסות את הפתרונות המקוונים החדשים של מלם.

תחום: מקומות עבודה