ג'ובס פלייס

לעיתים נדמה שכל עסק ונופל על שיווק, כאשר בסופו של דבר לא משנה עד כמה המוצר איכותי והשירות אדיב, במידה ולא יהיה שיווק שידאג להודיע זאת לקהל הלקוחות, העסק יתקשה לנסוק למימדים רווחיים. בשנים האחרונות, רבים הבינו עד כמה מעניין ותוסס עולם השיווק ולכן מנסים את מזלם בתחום, מה שמייצר עומס יחסי על התחום כבר כמה שנים. עם זאת, אין סיבה להתייאש, מכיוון שבכמה מהלכים פשוטים ניתן להגיע אל משרות נחשקות ואף להתקבל אליהן.

פורטל השמת עובדים

האינטרנט הביא עמו הזדמנויות חדשות בתחום העסקים, יצירת הקשרים, הפנאי וכן גם מציאת עבודה. בכדי למצוא עבודה בעולם השיווק, ניתן להיכנס אל האתרים שמאגדים את כל המשרות, אך משרות מעניינות, בכירות ובעלות משמעות, עדיף לחפש במקומות המתמחים בהשמת בכירים בעולמות השיווק והפרסום.באמצעות אתרים המתמחים בשיווק, ניתן ליהנות מזרימה בלתי פוסקת של הצעות עבודה איכותיות ומתאימות לכישורים האישיים, בין אם מחפשים השמת בכירים, מנהל מוצר או מרקום.

משרות בכירים

רוב החברות עובדות בצורת פירמידה, לפיה תפקידים זוטרים צריך יותר ובכירים צריך הרבה פחות ובמקרים רבים רק אחד. באופן הזה, אנשים רבים אשר מוכשרים ומנוסים במיוחד מתקשים למצוא משרות בכירות ובעיקר כשמדובר בחיפוש אחר השמת בכירים בשיווק. ברוב האתרים והחברות להשמת עובדים אין כמעט משרות בכירים אלא משרות זוטרות ופשוטות יותר ולכן כמעט ואין מענה לכך.

חלק מהיתרונות המשמעותיים בהגעה אל מקום אשר מתמחה במשרות שיווק, טמון בעובדה שהוא מאגד את כל המשרות בתחום וביניהן גם משרות בכירים רבות. באופן הזה, עובדים זוטרים שרק מתחילים את דרכם בעולם השיווק יוכלו למצוא משרות מעניינות וחשובות לקריירה, כאשר לעומת זאת גם בכירים בתחום יוכלו להמשיך ולקבל הצעות רלוונטיות למעמד והיכולות.

עבודה עם מקצוענים

עוד פרט חשוב בחיפוש עבודה, קשור לאנשים שמציעים לכם אותה. ברוב המקרים, כאשר פונים אל מאגרי משרות שונים, המשרות שיהיו שם יגיעו ללא סינון ומיון כלשהוא בין אם רלוונטי או לא. לעומת זאת, חיפוש באמצעות חברת השמה, יקנה התאמה אישית למחפש העבודה על פי פרמטרים אישיים שלו ושל המשרות הקיימות במאגר. כמו כן, המשרות הנמצאות במאגר נכנסות אליו רק לאחר בדיקה ואישור של אנשי החברה.

כלים וטיפים

חיפוש העבודה הוא ככל הנראה השלב הראשוני בקבלה למשרה בה מעוניינים, אם מדובר בתפקיד ניהול מוצר ואם בתחום אחר לחלוטין , אך לאחר מכן ישנם עוד שלבים לא פחות פשוטים, בהם שליחת קורות חיים, הגעה לראיון עבודה ולעיתים גם עמידה במבחנים או ימי הסתגלות. גם כאן, חברת השמה לא תעזוב את מחפש העבודה ותלווה אותו עד לקבלה של ממש. באמצעות קודקס ניתן ליהנות ממגוון טיפים לכתיבת קורות חיים, הכנה לראיון עבודה, בדיקת ציפיות שכר וכן גם ליווי אישי בכל התהליך. כל מה שצריך בכדי ליהנות מכל זה ועוד הרבה יותר, הוא להיכנס לאתר, להירשם או פשוט ליצור קשר ולהתחיל בתהליך פשוט, מהיר ויעיל למציאת עבודה בעולם השיווק.