ג'ובס פלייס

כל בחור או בחורה שסיימו את שירותם הצבאי, בדרך כלל במהלך הטיול הגדול של אחרי הצבא בדרום אמריקה או בהודו מתלבטים בשאלה ״מה אני רוצה להיות שאהיה גדול״ וכמובן – מה אלך ללמוד כפועל יוצא מזה כאשר אחזור מהטיול הגדול שלי.

והחיים לא עושים לנו הנחה, ונראה שישנה רשימה ארוכה מאוד של מקצועות חופשיים ישנם בשוק, החל ממנהלים, אנשי כספים, אנשי תוכן, אנשי פרסום, עורכי דין, מהנדסים, ציירים, שחקני תאטרון, מורים, אנשי משק ועוד רבים אחרים.

רובנו תמיד רוצים להיות בטופ, להשתכר בכבוד וכמובן על הדרך להגיע להגשמה עצמית, אז לפני שאתם מחליטים מה אתם רוצים להיות שתהיו גדולים כדאי שתקראו מהם חמשת המקצועות הכי מבוקשים בשוק בשנת 2017.

בראש המצעד כמו גם בשנים האחרונות, צועדת לה תעשיית ההייטק בראש, כאשר זו משוועת למתכנתים בכל השפות – מ Java ועד ל Payton אך גם לאנשי-  DATA תחום אחסון הנתונים וכריית הנתונים בשנים האחרונות בתאוצה מתמדת בעיקר בתחום הענן.

גם השנה נמצא תחום האפליקציות והמובייל בצמרת המקצועות המבוקשים. תחום זה משווע לפתחי אפליקציות, ולאור ההתפתחות המואצת של תחום המובייל והמחסור הקיים במפתחי אפליקציות קיימים, תחום זה יישאר בראש הרשימה עוד שנים רבות.

במקום השלישי מקבע את מעמדו תחום השיווק הדיגיטל כאשר כמו מקום 2 ברשימה, גם הוא זקוק לעוד עשרות מנהלי קמפיינים ברשתות החברתיות, מנהלי מדיה ועוד שלל תפקידים בתחום.

לאור הכניסה של החברות והארגונים לנישת הרשתות החברתיות בעיקר למטרות פרסום ודו שיח עם לקוחות התחום משווע לאנשים, כאשר בעלי הניסיון בתחום יזכו למשכורות יפות.

יזמות וניהול עסקי תמיד היה חלק מהרשימה וכנראה גם תמיד יישאר היות ומנהלים איכותיים תמיד יצטרכו במשק, במיוחד כאלה עם ניסיון ורצוי גם תואר שני במנהל עסקים. כספים וכלכלה גם כן תמיד היה נושא שממנו יצטרכו אנשים טובים כאשר כלכלנים ואנשים כספים נחוצים היום למשק לא רק לתפקידם הייעודי בתור אנשי כספים או רואי חשבון אלא גם לייעוץ אסטרטגי, ייעוץ פיננסי וכדומה.

תחום: העבודה הנכונה בשבילי