ג'ובס פלייס

כולנו רוצים להרוויח שכר מכובד שיסייע לנו מצד אחד לשלם את כל החשבונות ולעמוד בכל ההתחייבויות, אך מצד שני גם לאפשר לעצמנו מותרות, להנות מהחיים, להמשיך ללמוד, ללכת לחוגים ולהגשים את עצמנו.  מסתבר שיש מקצועות שלא מחייבים אותנו לבלות יותר מדי זמן בספרייה ולכתוב עבודות אקדמיות. הנה חמשת המקצועות ללא תעודה שהשכר בהם עולה על 10,000 שקלים בחודש.

מפעיל מכונת CNC

מדובר בעצם במפעיל למכונת המכונה מכונת כרסום ממוחשבת אשר מופעלת באמצעי דפינה כמו שרטוטים או כלי מדידה. תוך 7 חודשים, תוכלו להיות מפעילי מכונת CNC ולשדרג את המשכורת שלכם. בישראל חסרים מאות אם לא אלפי מפעילים כאלה ועם הזמן הביקוש רק עולה ועולה. השכר החודשי נע בין 10,000-14,000 שקלים.

תחום הנדל“ן

יזמים, אנשי מכירות, אנשי שיווק בתחום הנדל“ן הם אנשים שתמיד צריך בשוק, בעיקר בישראל בה לא מפסיקים לבנות. אין כאן צורך בשום תואר אקדמי ויש מגון רחב של קורסים שאפשר לעבור ולהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהתחום הזה. השכר נע בין 10,000-20,000 שקלים בחודש.

מובייל

מדובר בעולם ומלואו. כולנו עושים שימוש בסמרטפון שלנו ויש כל מיני תפקידים שבהם ניתן להשתלב בתחום הזה. מגוון של קורסים שתוך כמה חודשים יאפשרו לכם שדרוג משמעותי בשכר. השכר החודשי נע בין 15,000-20,000

רתך

רתך הוא בעל מקצוע אשר מתמחה בחיבור מתכות זו לזו. קורס של כמה חודשים מכשיר רתחים ללא כל ניסיון לבצע עבודות רתחות הנדרשות במגוון של תחומים בשוק העבודה. יש כל מיני סוגים של קורסים לרתחות ובהם לומדים את תורת הכלים והחומרים, קריאה והבנה של תכניות, איך לבצע את העבודה בצורה בטיחותית ועוד. השכר החודשי נע בין 10,000-13,000שקלים.

מפעילי עגורנים

אמנם עגורן נשמעת כמו סוג של חיה אבל בעצם מדובר במנוף ענק שעשוי ממתחת בצורה של האות T. למנוף זה מגוון של תפקידים חשובים בעבודות בנייה ושיפוצים ובעזרתו עובדי הבניין מעלים את הציוד לגובה. עבודה מאוד מורכבת הדורשת הבנה, מקצועיות וניסיון. בעזרת הקורס שנע בין 170-320 שעות, תלוי ברמת ההכשרה, אפשר להפוך להיות מפעיל עגורן. למפעילי עגורנים יש דרישה מאוד גבוהה. השכר נע בממוצע בין 12,000-15,000 שקלים בחודש.

תחום: מדריך חיפוש עבודה