ג'ובס פלייס

רבים מאיתנו מתחבטים בשאלה מה אנחנו רוצים לעשות שנהיה גדולים.

זו שאלה שמעסיקה אותנו מגיל צעיר בו אנחנו רואים את ההורים שלנו בעבודה שלהם ורואים בעלי מקצוע אחרים, הורים של חברים, קוראים כתבות, מסתכלים על בעלי מקצוע מתחומי העניין שלנו וכדומה. הדברים אליהם אנחנו נחשפים במהלך חיינו מעצבים אותנו בתור בני אדם וכמובן גם משפיעים על ההחלטות אותן אנו לוקחים בחיינו.

בתור ילדים אנחנו חולמים לעסוק במקצוע אליו אנו מחוברים, אצל חלקנו זה כבאי, בעוד אצל אחרים זו משרת הייטק נחשבת או רופא. אחת העבודות היותר מבוקשות היא טייס כמובן, בעוד שבישראל ובעולם ישנם מאות מועמדים לכל משרה.

משרת טייס היא משרה לא פשוטה שכן היא מגיעה עם אחריות רבה על מאות נוסעים מידי יום אך ההטבות סביב המשרה הן מהמתוגמלות במשק בעוד שכל שתצטרכו להציג על מנת להתקבל למשרה הוא ניסיון של מאות שעות טיסה על מנת להתקבל לחברת תעופה.

טייסים רבים זוכים לשכר גבוה מאוד, כמובן שככל שהניסיון שלהם יותר עשיר כך גם עולה השכר, וזה מבלי להזכיר את הטיסות שהם מקבלים חינם להם ולבני משפחתם וכמובן לינה במלונות מפוארים ברחבי העולם, בקיצור, למרות הקושי והאתגרים שהמשרה מביאה עמה זו אכן משרה משתלמת מאוד.

משרה נוספת שלא מזמן זכתה לכותרות רבות היא משרת טועם בירה.

משרת טועם הבירה היא בהחלט משרה נחשקת בעיני חובבי בירה רבים ונחשבת למשרת החלומות. במסגרת המשרה אתם תטעמו פסי ייצור של בירה ותנסו טעמים חדשים של בירות ותשפיעו על מאות אלפי צרכנים. כמובן שמסגרת העבודה הזו לא מספקים לך רכב על מנת שלא תנהג שיכור אלא מוניות מהבית ועד העבודה.

מה אתם הייתם מעדיפים בתור משרת החלומות שלכם?

תחום: העבודה הנכונה בשבילי