ג'ובס פלייס

עולם האינטרנט נכנס לחיינו במהרה והוא אינו מפסיק להיות תזזיתי ולהתפתח. לכן, המקצועות הקשורים אליו ממשיכים גם הם לגדול, להתפתח והדרישה לעובדים גדלה גם היא. המקצועות המבוקשים בתחום ממשיכים להוביל גם בטבלת המקצועות המבוקשים בשוק באופן כללי. למעוניינים להירשם ללימודים, רשימת המקצועות המבוקשים יכולה לעזור בבחירת המסלול הנכון ולעזור לבנות את הקריירה בצורה המהירה ביותר.

מנתחי מערכות מידע

תפקיד זה משלב בין ידע ניהולי לבין התמחות במערכות מחשוב ותוכנה. כמעט כל ארגון גדול זקוק היום לאנשי מקצוע בתחום כדי להבטיח את הפעילות היום יומית שלו. התפקיד של מנתחי המערכות הוא לעצב מערכות ולהטמיע אותן כך שכל המרכיבים הנדרשים במקום יפעלו בצורה הטובה ביותר. תפקיד זה נדרש בשוק העבודה, ולכן תנאי השכר המוצעים מותאמים.

אנשי UX/UI

היום, כל ארגון צריך לחשוב על חווית המשתמש ועל האופן בו הוא מבצע פעולות שונות באתר של הארגון, באפליקציה ובתוכנה שלו. התפקיד של אנשי UX/UI הוא לבחון את התהליך אותו עוברים המשתמשים ולוודא שהוא אכן מיטיב איתם. אם נראה שיש דרך טובה יותר לשפר את החוויה, הם יתנו את המלצותיהם ויעודדו את הארגון להשתפר ולהיות ידידותי יותר. תפקיד זה משרת בצורה הטובה ביותר הן את המשתמשים במוצרי הארגון והן את הארגון עצמו, כאשר אפשר לדמות אותו לקשר בין השניים.

מנהלי רשתות חברתיות

הרשת החברתית היא הפנים של הארגון או של העסק, ולכן יש צורך בניהול מקצועי ומכובד של הדף ברשת. כפי שבעבר כל ארגון בעל אתר היה מחזיק במקדם אתרים ודואג לתכנים איכותיים, כך חשוב היום שהוא יעסיק בעל מקצוע שיכול לתת מענה נכון בזמן אמת ברשת החברתית. כדי לנהל את הרשת החברתית יש צורך להיות עם יד על הדופק ולהכיר את השינויים המתרחשים בתחום. בנוסף, על מנהל הרשת להיות יצירתי, מוכשר וקשוב ללקוחות הארגון ולארגון עצמו.

שיווק אינטרנטי

שיווק דרך שימוש ב-PPC (תשלום עבור כל הקלקה) ממשיך לתפוס תאוצה, כשמטרתו היא לתפוס את הגולש כאשר הוא מחפש את המוצר או את השירות הרלוונטי. הלכה למעשה, מדובר בקידום אתרים ממומן כשהמקדם צריך להיות יצירתי ובעל ידע בתחום ולדעת לנתח את הנתונים השונים שלפניו, מתוך מטרה לשפר את הקמפיין המוצע כל הזמן ולהביא לתוצאות טובות יותר. חיפוש אחר מודעות דרושים למקצועות האינטרנט יעלה הזדמנויות רבות עבור בעלי מקצוע המתמחים בתחום השיווק כאשר גם כאן, ככל שהניסיון עולה, כך גם המשכורת משתפרת.

תחום: אינטרנט