ג'ובס פלייס

אוסטרליה
לעבוד באוסטרליה? לא מסובך בכלל!

אנשים רבים נושאים את עיניהם אל אוסטרליה ורואים בה מקום עבודה מועדף. הארץ היפהפיה, שיש בה כל כך הרבה מקומות לטייל, ויחד עם רמת החיים הגבוהה ואפשרויות התעסוקה והשכר הכפול מאשר בארץ, מושכים הרבה ישראלים לשם.

איך עושים את זה מבחינה חוקית? מי נותן אישור עבודה ואיך? במאמר שלפנינו.

 

חיפוש עבודה

היום כבר לא מחפשים עבודה דווקא ברחוב הסמוך, ואנשים רבים לא נרתעים לעבוד גם במדינה רחוקה. כל העולם הפך להיות מדינה אחת קטנה, ואין בעיה להגר לארץ אחרת לתקופה מסוימת כדי לעבוד ולהרויח.

אחת המדינה המועדפות מבחינת עבודה היא אוסטרליה. אמנם זו ארץ מרוחקת, אך המשכורת המובטחת שם גבוהה ומשתלמת.

אז לאחר מסע מייגע של חיפוש עבודה מחליטים על עבודה בחו"ל. כל שנותר עכשיו הוא לדאוג לקבל הסדר אישורי עבודה באוסטרליה כדי לעבוד בצורה חוקית.

 

אישור עבודה

כשרוצים לעבוד באוסטרליה חשוב מאד להקפיד שמקום העבודה הנבחר יהיה חוקי. לעולם לא בוחרים עבודה בשוק השחור גם אם הוא מציע משכורת גבוהה. לא כדאי להסתבך עם רשויות החוק רק בגלל שמרויחים המון. הכל צריך להיות מעוגן מבחינת חוקי העבודה, התנאים, המשכורת ודרישות המעסיק.

השלטונות באוסטרליה לא מאפשרים לכל מהגר להגיע ולעבוד כרצונו. עליו לקבל אישור עבודה לפני שהוא מתחיל. לצורך כך המעסיק צריך להצהיר עליו כי הוא מקבל אותו אל העסק ולבקש עבורו אישור עבודה לפרק זמן.

 

ויזת עבודה

לאחר שבוחרים מעסיק מורשה אשר בידו אישור העסקת עובדים, אפשר להמשיך הלאה. מתקשרים עם המעסיק ומסכמים אתו על תנאי העבודה שהוא דורש. המעסיק מאשר את קליטת העובד ואת קבלתו, והוא מגיש בקשה לקבל ויזת עבודה עבורו כדי שיוכל להעסיק אותו על פי חוק. ממשלת אוסטרליה מאשרת ויזת עבודה עבור העובדים למשך שנה, ולאחר מכן אפשר לבקש הארכה.

עבודה בחו"ל? הסדר אישורי עבודה באוסטרליה

האתר שלנו, ג'ובס פלייס, מדריך את כל מי שנוסע לעבוד באוסטרליה. אנו ממליצים לדאוג לפני הכל לקבל הסדר אישורי עבודה באוסטרליה לפני שמממשים את החלום.

בידינו רשימה של בתי עסק שאפשר להשתלב בהם בעבודה, מקומות אשר כדאי ואף רצוי לעבוד שם אשר מעניקים הסכם עבודה חוקי לכל מי שמעוניין.

כי עבודה בחו"ל היא לא דבר מסובך; אם רק ניגשים אליה נכון, עושים צעד נפלא.

זאת ועוד – עכשיו באתר ג'ובס פלייס – כנסו וקבלו את כל המידע.

תחום: מקומות עבודה