ג'ובס פלייס

חוסר הוודאות במקרים מסוימים שמעוררים בנו חשד שמכרסם בלבנו, מצריך פנייה אל משרד חקירות מיומן – יש להכין את עצמנו לתוצאות החקירה, אם בצד החיובי או השלילי.

ניתן למצוא סוגים שונים של חקירות פרטיות, כגון: בגידה בחיי נישואין, בגידה וגניבת מידע ממקום העבודה, מה שנקרא ריגול תעשייתי, מעקב אחר נוכלים שהתחזו וגרמו לבעלי עסקים חובות ועוד. אין ספק כי המקצוע של חוקר פרטי הינו מורכב. הוא חייב להכיר את הסביבה ותפקידו של חוקר פרטי מיומן הינו לאסוף מידע.

חוקר פרטי שעובד במשרד חקירות חייב לדעת כיצד להגיע למידע הנחוץ לו ולהתקדם בחקירה בצורה מושכלת. לכל משרד כזה יש את האנשים המיוחדים שמנדבים להם מידע חיצוני, מה שיקל על החוקרים לפתור בצורה טובה יותר את התעלומות השונות ולהתחקות על המקרים השונים שבהם הם מטפלים.

עבודה במשרד חקירות

מי פונה למשרדי חקירות?

מי שפונה למשרדי חקירות, הם לרוב אנשים שהסתירו מידע, או שגרמו לחשד או לסקרנות בקרב אלה הפונים לחוקרים הפרטיים. ישנם משרדי חקירות אשר עובדים תחת תאגידים וחברות. במידה ובעל עסק חושד בעובד מסוים שגונב מידע, הוא יפנה אל חוקר פרטי, אשר ישלח מישהו מטעמו כעובד באותה החברה. בדרך זו, החוקר הפרטי יוכל להביא לפתרון התעלומה והמידע הנחוץ במהרה כאשר הוא "עובד מבפנים".

היום האמצעים המשוכללים של מעקבים, באמצעות מצלמות נסתרות בגודל של סיכה, עשויים לפתור בזבוז זמן על מעקבים. למשל בעל, החושד כי אשתו בוגדת בו, יכול באמצעות חוקר פרטי לדעת היכן לשתול מצלמה נסתרת ולהגיע מהר לתוצאות. בנוסף על עבודתו של החוקר שיעקוב אחר בן הזוג שעמו היא בוגדת יוכל להגיע לתשובות חד משמעיות ובאמצעות תמונות שצילם וישלח לבעל.

פנייה למשרד חקירות במקרים מוצדקים

חקירה פרטית עולה לא מעט ולכן יש לפנות למשרד החקירות רק אם באמת המקרה הינו מוצדק. אי השקט של אנשים מסוימים הוא הגורם שמפנה אותם לחוקרים פרטיים מומחים כאשר הם קיבלו עליהם המלצות מקולגות או חברים שכבר התנסו בשירות והיו מרוצים מהעבודה היסודית שנעשתה בחקירתם. חוסר שקט ואי וודאות עשוי בהחלט להצדיק את הסכום שאנשים אלה ישלמו, כך שלא משנה בסופו של דבר אם הגלולה תהיה מרה, רק שיהיו בטוחים כי החשד שלהם אכן יתאמת.

הדיסקרטיות של משרדי חקירות, הינו הדבר הראשון במעלה, כך שתהיו בטוחים כי אתם יכולים לסמוך על חוקר פרטי בעיניים עצומות. יש ליזום מפגש כך שגם תוכלו להתרשם מהמשרד, לדעת מי עובד בו, כמה אנשי צוות הוא מכיל וכן מה הוותק של המשרד ובאילו מקרים הוא טיפל והגיע לפתרון המלא. יש חברות הנעזרות כבדרך קבע עם משרדי חקירות, כך שיהיו תמיד עם האצבע על הדופק בכל מה שקורה בחברה שהם מנהלים.

 

תחום: ביטחון ואבטחה