ג'ובס פלייס

Rate this post

לבנת פורן הצעות עבודה

 

נשים רבות בימינו נשאבות לקצב החיים המטורף שהוא בעצם מסלול מרוץ מטורף שמתחיל משעות הבוקר המוקדמות בארגון הילדים, ממשיך בשעות רבות של עבודה בלחץ ומסתיים שוב בטיפול בילדים עד לשעות מאוחרות. תוסיפו לזה קניות, ניקיונות, בישולים, חברים, חוגים, משפחה, סידורים ועוד כהנה וכהנה.

נשים רבות מאתנו שוכחות לשאול את עצמן במהלך המרוץ המטורף האם נותר להן זמן לעצמן? לטפל בצרכים והרצונות של עצמן? מה עם להגשים חלומות ושאיפות?

 

בעת החדשה נפתחו לנשים הזדמנויות חדשות בתחום ההשכלה, התפתחויות טכנולוגיות שמקלות כמו מיקרוגל ואפשרויות לתכנון המשפחה בעקבות המצאת הגלולה. למרות כל אלו, לנשים רבות חסמים שמונעים מהן את מימוש הפוטנציאל שבהן. חסמים אלו עלולים להיות דימוי עצמי נמוך, שאפתנות נמוכה או היעדר ניסיון ניהולי.

 

בנוסף רבות מאלו שכבר השתלבו בשוק העבודה נושרות  מסיבות מגוונות כגון: סביבת עבודה גברית ודומיננטית במקום העבודה, גישה משפילה מתנשאת וסקסיסטית, חוסר הערכה כלפיהן במקום העבודה, בידוד בסביבת עבודה גברית והקושי לאזן בין עבודה למשפחה.

 

תהליך העצמה נשית הוא תהליך שכל אישה יכולה לעבור. בהליך הזה האישה בוחנת את עצמה וסביבתה ומגלה עוצמות וחוזקות חדשות שלא ידעה עליהן קודם. בסופו של התהליך האישה תחוש חזקה ועוצמתית יותר. האישה בתהליך הפנימי הזה מסירה חסמים ופחדים. התפיסה שאישה תלויה בחסדי הגבר תשתנה ברגע שהאישה תקבל החלטה לצאת לעבוד ולבנות קריירה מצליחה. כמו כן מקום עבודה צריך ויכול להיות מפרגן שמתחשב בצורכי האישה, מאפשר למשל יציאה מוקדמת פעם בשבוע לסידורים משפחתיים או מטפח מסלול לעתודה ניהולית לנשים או בנוסף משריש תרבות אירגונית של שוויון בן המינים, מניעת הטרדות מיניות ומימוש עצמי של האישה.

כיום אישה יכולה להחליט שהיא גם מפרנסת, מגשימה את עצמה ובעלת קריירה.

לבנת פורן מובילה את התחום למימוש זכויות רפואיות בישראל, הקימה ופתחה את החברה ב- 2003 כשהייתה מעל גיל 40 ואם לשלושה ילדים. החברה צמחה במהירות, וכיום היא מתפעלת מספר סניפים עם כ-160 עובדים, מהם כ- 150 נשים.

משרות בחברת לבנת פורן

תחום: העבודה הנכונה בשבילי, מדריך חיפוש עבודה

Rate this post