ג'ובס פלייס

Rate this post

ב 15 השנים האחרונות מקצוע ה SEO הפך להיות מבוקש ופולארי מאד, בעלי אתרים קטנים וגדולים כאחד שוכרים את שירותיהם של חברות SEO כדי לקדם ולהציף את האתרים שלהם בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל.

ככל שעלה הביקוש ככה גם הנהירה ללמוד את המקצוע ולהפוך לחלק מהתעשייה, אבל איך מצליחים למצוא עבודה בתחום וכיצד להתבלט על אחרים בראיון העבודה? כל הטיפים בכתבה הבאה.

כל הטיפים למציאת עבודה בקידום אורגני

• הכירו את החברה שאתם מגיעים אליה לראיון – טיפ שמתאים כמעט לכל תחום ולא רק ל SEO הוא להכיר היטב את החברה אליה אתם שואפים להתקבל, שליטה בהיכרות עם החברה תראה למראיינים כי אתם עושים שעורי בית, שיש לכם רצון להזדהות עם פעילות החברה ולהיות חלק ממנה.
• הכינו מספר טיפים לאתרים שהם מקדמים – אם בזמן המחקר שלכם על החברה אתם מגלים מי הם הלקוחות שהם מקדמים או אתר החברה עצמו נסו להכין מספר טיפים של דברים שאפשר לשפר והציגו אותם במהלך הראיון, אך עשו זאת בעדינות אתם לא רוצים להיראות מתנשאים או לרמוז שהם עושים עבודה לא מספיק טובה.
• הראו יצירתיות – אחד מהדברים החשובים ביותר בקידום SEO הוא היכולת שלכם להיות יצירתיים, יצירתיים בהצעות לתוכן איכותי שישתלב באתר הלקוח ויביא תנועה אורגנית אבל גם יהיה ממיר, להתגבר על קשיים ובירוקרטיה מול מתכנתים ובעלי האתרים שלפעמים מסרבלים ומעקבים את עבודת ה SEO, שילוב של סכמות מעניינות בקוד ועוד.
• הראו שליטה בניתוח נתונים מכלים כמו search console ו analytics – סביר להניח כי בשלב הראיון הטכני ישאלו אתכם לגבי ניתוח נתונים בכלים כגון search console או google analytics, היו מוכנים עם תשובות מקצועיות, הכירו את הכלים האלו הכי טוב שאתם יכולים כי באמצעותם תוכלו לנתח הרבה בעיות SEO ולמצוא גם הרבה מקומות לשפר את העבודה.
• השתמשו הרבה בביטויים מקצועיים במהלך הראיון – שימוש בביטויים מקצועיים במהלך הראיון יהפוך אתכם בעיני המראיינים למקצועיים

תחום: טיפים למציאת עבודה בהייטק

Rate this post