ג'ובס פלייס

Rate this post

עבודה בהייטק היא פסגת שאיפותיהם של רבים, המשכורות מהגבוהות במשק, התנאים מעולים ויש יוקרה בלהגיד שאתה עובד בתחום הייטק, אז מה צריך כדי למצוא עבודה בהייטק, האם יש צורך בתואר כלשהו? האם צריך "קומבינות" להיכנס?

בכתבה זו נעסוק בשאלה מה צריך כדי למצוא עבודה בהייטק, חלק מהתשובות יפתיעו אתכם בוודאות אז הישארו וקראו עד הסוף.

תנאי קבלה להייטק

תנאי הקבלה לעולם ההייטק מאד מבלבלים, מצד אחד יש דרישה לאנשים מאד איכותיים וחכמים אך מצד שני אין שום צורך בתעודות תואר, בתהליך הקבלה תעברו סדרה של מבחני התאמה שאם תעברו אותם החברה תראה בכם נכס.

  • האם יש צורך בתעודת תואר – אז כמו שכבר כתוב מעלה תנאי הקבלה לרוב התפקידים בהייטק איננו מצריך תעודת תואר כזו או אחרת לרוב מדובר בלימודי מקצוע שבסיומם התעודה לא באמת אומרת הרבה…
  • תרכשו מקצוע מבוקש – בעקרון עולם ההייטק בנוי מהרבה מאד בעלי תפקידים כיוון ולהחזיק חברת הייטק, צריך פקידים, צריך אנשי הנהלה, צריך תקציבאים, צריך אנשי משאבי אנוש וכ"ו אך לב הליבה של ההייטק עוסק במקצועות הפיתוח, השרתים וכ"ו ולכן מומלץ לרכוש מקצוע מהמבוקשים בעולם ההייטק במסלול לימודים של שנה עד מקסימום שנתיים.

מקצועות מבוקשים בהייטק הם: כל עולם אבטחת המידע הוא חזק מאד בהייטק, היום יש המון חברות הייטק שמציעות מוצרים בתחום הסייבר ותוכנות להגנה תוכלו ללמוד התקפה או הגנה ולמצוא עבוד במהירות.

Full Stack אחד ממקצועות הפיתוח המבוקשים ביותר היום, הרבה חברות הייטק מחפשות אחר מתכנתי Full Stack ולכן מומלץ ללמוד את התחום.

בודקי תוכנה QA הוא מקצוע סופר חשוב בעולם ההייטק כיוון ואלו הם האנשים שבוחנים את המוצר, בודקים ומחפשים בעיות, באגים ותקלות לפני שהמוצר מגיע ללקוח.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

בפנטן – לשמור על עור תינוקך – משחה למניעה ולטיפול בתפרחת חיתולים

תחום: טיפים למציאת עבודה בהייטק

Rate this post