ג'ובס פלייס

2

עבודה בארה"ב לצעירים נבחרת בשנים האחרונות בארה"ב כיעד המועדף לעבודה בחו"ל. מגוון רחב של אלמנטים לרבות כמות התיירים הגבוהה, הדולר המקומי החזק, מוניטין חזק של הישראלים בארה"ב, משכורות גבוהות, תנאים מעולים ומעל הכל- האפשרות לחיות, לעבוד ולטייל בארה"ב הגדולה- חלומו של כל ישראלי הולך להתגשם.

חוקיות- אין מה לפחד
הנושא שהכי מרתיע ישראלים מעבודה בארה"ב הוא נושא החוקיות ואשרות הכניסה למדינה. כאמור, כניסה לארה"ב מתאפשרת לא רק באמצעות דרכון אם כי מחייבת הנפקת ויזה לכניסה לארה"ב. חברות ההשמה בעבודה בארה"ב מקבלות משגרירות ארה"ב בישראל מכסת ויזות שנתית לגיוס עובדים לעבודה בארה"ב ושמחות לקבל אתכם לתהליך המיון והקבלה בסופו תזכו בויזה לעבודה חוקית בארה"ב.

משכורות עתק
רבים חושבים כי מדובר בקונספירציות ותעמולה של חברות העבודה בארה"ב בכדי לגייס צעירים ישראלים. נציג בפניכם מספר עובדות. שכר העובדים בארה"ב נבנה על ידי מספר אלמנטים. הראשון הינו שכר בסיס אשר נע סביבות 1500 דולרים בחודש (6000 שקל!!!). על שכר זה נוסיף בונוסים. הבונוסים הינם 25 אחוז על מכירות עד לגובה של 700 דולר (פר מכירה) וכן 30 אחוז על מכירות גבוהות יותר. בכך, משדרגים הצעירים הישראלים את משכורותיהם על פי כישורי המכירה שלהם. חשוב לציין כי המוצרים נמכרים במחירים משתנים אשר גם לעובד ישנה אפשרות "משחק" עם המחיר הנדרש מהלקוח.

מגורים ברמה אחרת!
רובן המכריע של חברות העבודה בארה"ב מציעות מגורים בקומפלקסים היוקרתיים של החברה. סיפורים על בריכות, חדרי כושר צמודים, רכבים לרשות העובדים, חדרי שינה פרטיים, סלון מפואר ועוד ועוד אינם אגדות או סיפורי שווא והן מציאותיות לגמרי. אנו יותר מנשמח לשתף אתכם בחוויות, התמונות והסרטים של העובדים שלנו במקומות המגורים שלהם.

היעדים האטרקטיביים ביותר
סוד ההצלחה שלנו בעבודה בארה"ב טמון באזור בו נעבוד. החברות הגדולות ביותר לעבודה בארה"ב מציעות מגוון רחב של יעדים אטרקטיביים במיוחד לרבות טיסות לניו יורק, לאס וגאס, לוס אנג'לס, מיאמי, שיקגו, וושינגטון, סן פרנסיסקו ועוד. יעדים אלו מציעים מיליוני תושבים מקומיים אליהם מצטרפים עשרות מיליוני תיירים בכל שנה מה שמגדיל עוד יותר את הפוטנציאל הרווחי של עבודות במכירות בארה"ב.

עבודה בארה"ב מעולם לא נראתה פשוטה ורווחית יותר והיא מאפשרת לעובדים הישראלים ליהנות מהארץ הגדולה והשופעת במגוון מקומות בילוי, מועדונים, פאבים, סרטים, טיולי טבע, נופים מרהיבים ואווירה מדהימה שאין כמותה בעולם כולו.