ג'ובס פלייס

בשנים האחרונות הזדמנויות רבות קורצות לישראלים הרוצים לעבוד בחו"ל. בין אם מדובר במשפחות שלמות שרוצות להגר, אנשים בעלי מקצוע מסודר לאחר לימודים, או בצעירים אחרי צבא/סטודנטים בחופשת סמסטר שרוצים להרוויח כסף רב לפני שהם פונים ללימודים, או כהכנה לטיול הגדול בחו"ל. עם ריבוי ההזדמנויות, חשוב מאד לשים לב בזמן שאתם בוחרים את העבודה שלכם בחו"ל, ולדאוג שתבחרו את העבודה שהכי מתאימה לכם על מנת למנוע אכזבה מצדכם או מצד המעסיק.

בפוסט זה ארצה להתמקד בסוג מסויים של עבודות שנפוץ אצל ישראלים בשנות ה-20 לחייהם עבודה במכירות בחו"ל.

עבודה במכירות בחו"ל

עבודה במכירות בחו"ל, או עבודה בעגלות כפי שרבים נוהגים לקרוא לה היא עבודה שעיקרה הוא מכירה של מוצרים שונים, כגון מוצרי ים המלח למשל, בקניונים או מדלת לדלת. המשכורות בעבודות האלו לרוב מבוססות על עמלות ועל שכר בסיס. בחלק גדול מהמקרים תוכלו לקבל כרטיס טיסה ראשון על חשבון המעסיק, והוא יספק לכם גם מגורים.
העבודה ברוב המקרים היא אצל מעסיקים ישראלים, ביחד עם עובדים ישראלים אחרים, רובם בשנות ה-20 לחייהם.

מה כדאי לבדוק לפני שסוגרים על עבודה?

סוג העבודה הזאת תפסה כותרות רבות בשנים האחרונות ונראה שישראלים רבים נוהרים לארצות שונות, החל ממקומות כמו ארה"ב או קנדה, עד למקומות יותר אקזוטיים כמו דרום אפריקה או מזרח אירופה. נראה שחברות עגלות צצות כמו פטריות אחרי הגשם, וקיימות כמעט בכל מדינה.
בעקבות ריבוי האופציות חשוב לברר טוב לפני שסוגרים על עבודה. נסו להכיר את המעסיק שלכם, הבינו מי הוא. אתם תפגשו איתו לפני הטיסה, ותוכלו לשוחח איתו ולהעלות את כל החששות שלכם.

נסו לברר עם מי אתם עובדים, מה הם השעות עבודה, ומה קורה במידה ואתם לא מצליחים בעבודה? מי משלם על הכרטיס? האם מספקים לכם מגורים? מי הם העובדים האחרים? בקשו לדבר עם עובד אחר נסו לברר מי יהיה המנהל הישיר שלכם שם, איזה מוצרים אתם תמכרו וכד'.. תזכרו כל הזמן: יש לכם הרבה אופציות, ואין שום סיבה שתתפשרו.

אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים, השאירו פרטים באתר עבודה בחו"ל ונציגים יחזרו אליכם עם הצעות ומידע ממספר מעסיקים.

טיסה נעימה 🙂