ג'ובס פלייס

Rate this post

אחד מהחלומות של רוב האנשים שבוחרים לעבור בתור שכירים הוא לקבל רכב מהעבודה כי יש לכך כמה יתרונות. ראשית, אנחנו לא צריכים לקנות מכונית ושנית, יש מי שמשלם על כל מה שקשור להוצאות הרכב. האומנם החברה תשלם את כל ההוצאות? או שאולי היא תשלם רק את הביטוחים, את התיקונים ואת הדלק?

כלומר, האם החברה תהיה זו שתישא באחריות גם במקרים של עבירות תנועה ברכב חברה? אין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת אך מה שבטוח זה שאם אתה נמצא בליבה של סוגיה כזאת, כדאי שיהיה לך עורך דין תעבורה. עורך דין לענייני תעבורה הוא איש המקצוע שאיתו תוכל, לפני הכול, פשוט להתייעץ. בצורה כזאת ועם עצתו המשפטית של עורך הדין תוכל להחליט מה אתה עושה והאם עדיף לך לנסות להתעקש מימון מהחברה או שאולי עדיף לך לספוג את העלויות כדי לשמור על מקום עבודתך.

באיזה מקרים עורך דין תעבורה יכול לנסות לעזור לך?

ראשית, כדאי לדעת שבדרך כלל כאשר מדברים על עבירות תנועה שמתבצעות ברכבי חברה מדברים על עבירות כמו:

  1. נהיגה עם רישיון שפג תוקפו
  2. הסעת נוסעים שאינם חגורים במושב האחורי
  3. חניה על המדרכה כששני גלגלים עולים על המדרכה
  4. נהיגה לא בטוחה
  5. אי ציות לתמרורי על פניית פרסה ועוד

שנית, חשוב לדעת שעורך דין לענייני תעבורה הוא תמיד הכתובת הנכונה. אומנם זה נכון שלא תמיד עורך דין תעבורה יוכל לבטל עבורך את העונשים ובמיוחד לא אם אתה אכן אשם, אך פעמים רבות הוא יוכל לצמצם אותם. זה נכון בין אם העונש הצפוי לך הוא קנס ובין אם מדובר על שלילת רישיון או משהו דומה.

הדרך שלך לבחור את עור הדין הטוב ביותר

בבואנו להחליט לאיזה עורך דין לענייני תעבורה אנחנו רוצים לפנות אנו מגלים שהסוגיה אינה פשוטה: יש כל כך הרבה אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הזה! לכן ברור מדוע אתה מתלבט ומדוע אתה לא בטוח לגבי הבחירה שכן הרבה מונח כאן על הכף. אם חשוב לך לשמור על מקום עבודתך למרות העבירות שביצעת ברכב החברה, כדאי יהיה לבדוק שאתה פונה אל עורך דין תעבורה משכמו ומעלה. זה אומר שעוה"ד שלך צריך להיות: מנוסה, מקצועי והוא גם חייב להיות אדם שצבר מוניטין בתחום הזה. ככל שיותר אנשים יכירו את עוה"ד שלך וככל שהוא יהיה דמות יותר מוכרת בבתי המשפט כך הסיכוי שלו לעזור לך יגדל. לכן לא כדאי לפנות לכל משרד עורכי דין שבו מבטיחים לך את הטוב ביותר כי לא בכל המקומות האלה עובדים אנשי מקצוע עם מוסר עבודה גבוה ועם כל התכונות הדרושות לעורכי דין מוצלחים.

תחום: העבודה הנכונה בשבילי

Rate this post